Tiskové zprávy 2013

100% růžová naděje rozzářila Prahu – Avon Pochodu se zúčastnilo rekordních 18 500 účastníků

praha
Pražské ulice zaplavila tuto neděli vlna solidarity a 100% naděje, kterou s sebou už po 13té přinesl Avon Pochod proti rakovině prsu. A na rozdíl od vln, které jeho konání znemožnily v červnu, tato léčila  a pomáhala. Na projekty boje proti zákeřné rakovině se vybralo již neuvěřitelných 82 000 000 Kč. Vstupenkou na akci bylo tradičně Tričko proti rakovině prsu, kterého se prodalo nejvíce za dosavadní ročníky –  celkem 36 000 kusů.

„Ráda bych poděkovala všem, kteří si udělali čas a pochodovali s námi za dobrou věc,“ řekla generální ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan. „Opět jsme přinesli 100% naději ženám, které s rakovinou bojují, a díky prodaným tričkům můžeme zachránit drahocenné životy žen.“

Největší charitativní akce v České republice odstartovala v neděli  8. září v pravé poledne na Staroměstském náměstí, kde slavnostní pásku přestřihly téměř všechny ambasadorky boje proti rakovině prsu spolu se speciálními hosty hereckou legendou Jiřinou Bohdalovou a topmodelkou Danielou Peštovou za pomoci generální ředitelky společnosti Avon pro Českou a Slovenskou republiku Andreey Moldovan a obchodní ředitelky pro Českou a Slovenskou republiku Štěfánie Dzurillové.

Cílem byly tradičně Žluté lázně, kde si návštěvníci užili vystoupení Davida Deyla, Moniky Absolonové, Tonyi Graves či skupiny MIG 21. Na jevišti se rovněž sešly ambasadorky Avon Pochodu proti rakovině prsu, které společně se zástupci společnosti Avon předali neziskovým organizacím šek na 6 milionů korun. Peníze poslouží na projekty zaměřené na prevenci rakoviny prsu a zvýšení povědomí o jejím výskytu na území České republiky.

Nejemotivnější okamžik celého Pochodu, vypouštění růžových balonků, se odehrál za zvuků nové hymny Avon Pochodu „Budu tu stát“. Jejími autory jsou David Deyl a Xindl X a společně s Davidem Deylem ji nazpívala jedna z ambasadorek Monika Absolonová.

Zářijovým pochodem však boj Avonu proti rakovině prsu nekončí. V rámci celosvětové charitativní akce s názvem PINKTOBER (název je složen z anglických výrazů “Pink” a “October”) pořádá pražské Hard Rock Cafe na podporu boje Avonu proti rakovině prsu sérii koncertů hvězd české hudební scény, mezi které se řadí například Tonya Graves, CLOU, Support Lesbiens, Xindl X nebo David Deyl.

Přední česká módní návrhářka Alice Abraham vytvořila pro PINKTOBER a ambasadorky společnosti Avon speciální limitovanou edici exkluzivních kabelek s náramky s prvky Swarovski. Ambasadorky věnují kabelky do říjnové veřejné dražby na Aukro.cz. Celý výtěžek aukce bude věnován na konto Avon proti rakovině prsu. Na toto konto, ze kterého jsou hrazeny projekty boje proti zákeřné nemoci, poputují také prostředky z prodeje speciálních PINKTOBER náramků a výtežku ze vstupného z koncertů v Hard Rock Cafe Praha.

Avon Pochod 2013 je za námi, ale společnost Avon se zavázala, že i nadále bude pokračovat v boji proti onemocnění, které se týká každé osmé ženy v České republice. Téma rakoviny prsu je stále aktuální, o čemž svědčí i letošní dosažené výsledky tohoto ročníku v rekordní výši 18 500 účastníků a 36 000 prodaných triček.
Ambasadorky2013 samostatne_nepro media

Kontakt pro tisk:
Michal Čech
tel.: 737 418 801
michalcech@seznam.cz

www.zdravaprsa.cz / www.facebook.com/AvonPochod

Druhý ročník olomouckého Avon Pochodu rozdával naději

31. srpna 2013 se uskutečnil již druhý ročník olomouckého Avon Pochodu proti rakovině prsu, akce plná solidarity a naděje. I přes nepřízeň počasí se Pochodu zúčastnilo 1000 účastníků a během celé akce panovala skvělá atmosféra.

olomoucProgram Avon Pochodu začal již v 10 hodin ve Smetanových sadech, kde účastníky bavila energická bubenická show Jumping Drums. Po úvodním zábavném programu patřilo jeviště proslovům. Na jevišti vystoupili primátor města Olomouc Martin Novotný a náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje Yvona Kubjátová, kteří přijali záštitu nad samotnou akcí. Slova se ujala také manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková a Karla Otavová, zástupkyně sdružení pacientek s rakovinou prsu Mamma HELP.
Nechybělo ani slavnostní představení čestných hostů, a to v čele s Alicí Bendovou, Olgou Lounovou, Kamilou Nývltovou, Marianem Vojtkem, Petrem Vojnarem a Vlastou Korcem, který Avon Pochod také moderoval.

V průběhu celého dopoledne byl připraven  bohatý program nejen pro nejmenší účastníky Pochodu, ale také pro jejich rodiče. Děti se mohly nechat třpytivě tetovat či dovádět na skákacím hradu, pro jejich maminky bylo připraveno vyšetření znamének a  ukázka prodlužování vlasů.

Samotný Avon Pochod odstartoval slavnostním přestřihnutím AVON pásky všemi hosty a stovky pochodujících se pak vydaly na trasu dlouhou 3,5 km. Aby cesta rychleji ubíhala a měla správnou energickou atmosféru, šli celý Pochod také členové skupiny Jumping Drums a bubnovali na africké bubny.

dvojice

V cíli Pochodu, ve Smetanových sadech, roztančilo i nejmenší pochodující vystoupení Olgy Lounové, Kamily Nývltové a Mariana Vojtka. Avšak nejdojemnějším momentem celého odpoledne bylo jednoznačně vypouštění balónků doprovázené proslovem manažerky PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Aleny Pytlíčkové a písní Bohemian Rhapsody, v živém podání skupiny Queenie – World Queen Tribute Band. Emotivní moment mimo jiné umocňovaly husté kapky deště, která dopadaly na stoupající balonky.

Účastníci Pochodu se poté těšili z vystoupení kapely Queenie – World Queen Tribute Band. Deštivé odpoledne zpříjemnila a završila kapela Portless.

Akce sloužila také jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který se uskuteční 8. září. Velký dík patří všem 1000 registrovaným účastníkům, kteří i navzdory nepříznivému počasí akci podpořili. Děkujeme také městu Olomouc a Olomouckému kraji za poskytnutou záštitu.

Olomoucký Avon Pochod 2013-Růžová 100% naděje

Výstřižek
Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. A 100% naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, jenž je vstupenkou na letošní Avon Pochod, který se letos již podruhé koná také v Olomouci.

31. srpna 2013 se uskuteční již druhý ročník olomouckého Avon Pochodu. Pochod proti rakovině prsu, jehož trasa je dlouhá 4 km, startuje ve 12 hodin ze Smetanových sadů. Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program, který na startu začíná již v 10 hodin a od 13 hodin opět pokračuje ve Smetanových sadech– cíli Pochodu. Během odpoledne vystoupí řada známých osobností – zpěvačky Olga Lounová, Yvetta Blanarovičová, Kamily Nývltová, zpěvák Marian Vojtek, bubeníci Jumping drums a kapely Portless a Quennie-world Tribute band. Avon Pochod v Olomouci mimo jiné podpoří čestní hosté Alice Bendová, Petr Vojnar a Vlasta Korec.  Akce slouží jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. září ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí.

Záštitu nad Avon Pochodem proti rakovině prsu v Olomouci převzal primátor města Olomouc Martin Novotný, který mimo jiné uvedl: Každou akci, která zvyšuje šance na včasné odhalení zhoubných nádorů, a tedy i na úspěšnou léčbu, je třeba podpořit. A tento pochod k takovým akcím nepochybně patří. Jsem velmi rád, že se Avon Pochod proti rakovině prsu koná už podruhé i v Olomouci.“
Záštitu dále převzala náměstkyně hejtmana olomouckého kraje paní Mgr. Yvona Kubjátová.

Pro všechny, kteří se rozhodnou podpořit boj proti rakovině prsu, je na Avon Pochodu připraven také bohatý doprovodný program – prohlídka znamének, vzducholoď, koloběžky, skákací hrad a mnoho dalšího.

Na olomouckém Avon Pochodu proti rakovině prsu nemůže chybět tradiční vypouštění balónků, což je nejemotivnější část celého Pochodu. Balónky budou vypuštěny za doprovodu nové hymny Avon Pochodu – Budu tu stát, kterou nazpívala Monika Absolonová s Davidem Deylem. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.

Olomouc_visacka

„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“
Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, na www.zdravaprsa.cz a v Avon centru Olomouc (Tř .Spojenců 9).

Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milionů korun. Děkujeme!

 

Avon Pochod 2013 se uskuteční 8.září 2013

Ničivé povodně změnily v minulých dnech životy tisícovkám lidí. Kromě ničivých vln se však vzedmula i vlna solidarity, podpory a NADĚJE. A právě 100% NADĚJE je mottem letošního Avon Pochodu proti rakovině prsu, jehož datum muselo být právě kvůli velké vodě posunuto. Pražské ulice se tedy obléknou do růžové druhou zářijovou neděli – 8.9.

„Věříme, že návštěvníci Avon Pochodu pochopí změnu termínu, která byla naprosto nezbytná. Ze solidarity k lidem postiženým povodněmi i s ohledem na bezpečnost návštěvníků Avon Pochodu jsme se rozhodli pro neděli 8. září,“ prozradila ředitelka PR a reklamy pro Českou a Slovenskou republiku Alena Pytlíčková.

Na start Avon Pochodu 2013 se 8. září ve 12 hodin na Staroměstském náměstí v Praze postaví i ambasadorky, které přijdou bojovat proti zákeřné nemoci a dodat odvahu nemocným ženám a jejich rodinám. O dobrou náladu se na startu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Při slavnostním vypouštění balonků zazní nová hymna Avon Pochodu „Budu tu stát“, jejímiž autory jsou David Deyl a Xindl X a která má na svém kontě již rekordní počet zhlédnutí – 129 000. Interprety písně jsou David Deyl a zpěvačka Monika Absolonová.

Cílem Avon Pochodu budou Žluté lázně, které se aktuálně vzpamatovávají z následků ničivé povodně a pracují na odstranění škod. „Žluté lázně již otevřely svoje brány pro veřejnost minulý víkend alespoň v omezeném rozsahu. V létě by už ale mělo být všechno v pořádku a měly by fungovat naplno. Těšíme se tedy na krásné prázdniny i září a tím i tak trochu podzimní Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož organizátoři to s námi nevzdali a věří, že lázně opět ožijí,“ říká Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.

Pro návštěvníky, kteří chtějí být neustále v pohybu a pochod je pro ně příliš pomalý, nabízí AVON a Iva Pazderková řešení. Oblíbená herečka a propagátorka běhu totiž celou trasu i poběží a zve návštěvníky Avon Pochodu, aby se k ní přidali. Start běhu bude od Žlutých lázní a poběží se po trase Pochodu až na Staroměstské náměstí, kde se Iva postaví do čela Pochodu a celou trasu si užije ještě jednou – tentokrát poklidnou chůzí. Jste-li příznivci běhu, obujte si pohodlnou běžeckou obuv a start je v 9:30 od Žlutých lázní.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které je stále k zakoupení za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz. K dnešnímu dni jsme prodali téměř 28 000 kusů. Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milonů korun. Děkujeme!

I když byl Avon Pochod proti rakovině prsu kvůli povodním odsunut na září, je ten nejvyšší čas začít pracovat na tričku pro rok 2014. Nabízíme vám jedinečnou možnost ovlivnit výběr pochodového trička na příští rok. Hlasujte pro jeden z 10 modelů, které vytvořili studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze 7. Vítězný model se stane inspirací pro Tričko proti rakovině 2014. Hlasovat můžete od 15. 6. do 31. 7. 2013 na www.zdravaprsa.cz

Kontakt pro tisk:
Michal Čech
tel.: 737 418 801
michalcech@seznam.cz

Avon Pochod proti rakovině prsu 2013 proběhne v náhradním termínu

avon proti rakovine 2013 CZ vyska

S ohledem na povodňovou situaci a pohodlí pochodujících jsme se rozhodli nepřidávat Praze jakékoli další vlny, třebas i růžové. Letošní ročník Avon Pochodu, který byl původně plánován na sobotu 8. června, se tak bude netradičně konat v měsíci září.

Zrušení sobotní akce je jistě pro mnohé zklamání, ale věříme, že jde o správný krok. Jsme si vědomi, že velká část naší republiky má starosti o své blízké, o své zdraví a majetek. Akce proti rakovině prsu by měla zůstat optimistická a společnost Avon by ji ráda zpřístupnila všem, kteří ji chtějí velkoryse podpořit. Přesunem akce tak alespoň symbolicky podporujeme ty, kteří by do Prahy přijet chtěli, ale nemohou.

“Změnu považujeme za nezbytnou. O detailech zářijového Pochodu budeme informovat během následujících dní,” řekla manažerka PR a reklamy společnosti Avon Alena Pytlíčková. “Stejně tak jako je boj proti rakovině prsu věčný, doufáme, že tato změna neochladí naše společné odhodlání a setkáme se v Praze,” dodala.

Zájem o letošní trička je enormní, přesto jsou dámská Trička proti rakovině prsu stále v prodeji, a to prostřednictvím sítě Avon Ladies / Avon Gentlemanů a online v e-shopu na zdravaprsa.cz.

Ambasadorky2013 samostatne_nepro media

Kontakt pro tisk
Diana Kargerová
tel. 725 663 601
mail: diana.kargerova@publicis.cz

Mahulena Poliaková
tel. 602 355 910
mail: mahulena.poliakova@publicis.cz

 

Druhý ročník klatovského Avon Pochodu – Růžová 100% naděje

avon proti rakovine 2013 CZ KLATOVY vyska
Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. A 100% naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, jenž je vstupenkou na letošní Avon Pochod, který se již podruhé koná také v Klatovech.

1. června 2013 se uskuteční druhý ročník klatovského Avon Pochodu. Pochod proti rakovině prsu startuje   ve 13 hodin z náměstí Míru. Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program, který na startu začíná již v 10 hodin a od 14 hodin pokračuje v Mercandinových sadech – cíli Pochodu.  Účastníky Avon Pochodu budou mimo jiné bavit hudební skupiny Pilouni a Tendr či taneční skupina EQUET. Akce slouží jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí.

Na klatovském Avon Pochodu samozřejmě nebudou chybět jeho patroni – odborná garantka projektu Avon proti rakovině prsu MUDr. Miroslava Skovajsová, PhD. a starosta města Mgr. Rudolf Salvetr, který svou podporu vysvětluje slovy:  „Stačí okamžik, pár slov vyřčených lékařem a celý život se může obrátit naruby. Těm, co si ji vyslechnou stejně jako i jejich blízkým. Vše, co jsme měli v plánu, najednou pozbývá na významu. Přejeme si, aby ta zlá zpráva byla omylem, nebyla pravdou. Bohužel realita bývá neúprosná. Je třeba sebrat veškerou sílu a začít bojovat. Dosáhnout vítězství, toho nejcennějšího, kterého dosáhnout lze, je však nesmírně těžké. Je k němu potřeba podpory a také naděje. Největší oporou a nadějí zároveň jsou Ti, kdo již zvítězit dokázali. I proto se město Klatovy již druhým rokem připojilo k Avon Pochodu, snad i tato drobnost může pomoci. Mnozí účastníci pochodu jsou totiž onou velkou nadějí, že boj není předem prohrán a má své vítěze.“

klatovy_V

„Avon pochod proti rakovině prsu se stal pravidelnou součástí mého života,“ prozradila odborná garantka projektu MUDr. Skovajsová. „Vnímám ho jako jedinečnou akci. Ačkoliv již v posledních letech působí plně profesionálně, je organizován hrstkou nadšenců pro desetitisíce nadšenců, které spojuje jediná myšlenka: Šířit povědomost o nejčastějším zhoubném onemocnění žen.  Stále je třeba opakovat si smutnou pravdu o nárůstu každoročně nově zjištěných případů. Můžeme se však již radovat a mediálně šířit optimistický fakt, že české ženy přestaly díky včasným záchytům na rakovinu prsu umírat. Jsem hrdá na své rodné město Klatovy, kde se letos již podruhé uskuteční místní Avon Pochod. Dobré věci prostě fungují. Stačí jen nebránit jim. Někdy na to ve shonu života zapomínáme.“

Klatovského Avon Pochodu se zúčastní také herečka Veronika Freimanová.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, na www.zdravaprsa.cz,  v Avon centru Tesco Klatovy a Info centru města Klatovy na náměstí Míru.

Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milionů korun. Děkujeme!

Oznámení ohledně organizace Avon Pochodu v souvislosti s povodní v Praze

Milí novináři a příznivci Avon Pochodu,

dovolte nám informovat Vás o Avon Pochodu 8.6. v nastalé povodňové situaci. S ohledem na krizový stav v Praze je celá sobotní akce v ohrožení. Vzhledem k tomu, že Žluté lázně nejsou v provozu a jsou problémy také s dopravou, pracujeme na optimálním náhradním řešení. Nyní potřebujeme 48 hodin na vyhodnocení možných variant.

Nejpozději ve středu v poledne vás budeme informovat o alternativím řešení celé akce. Sledujte Avon Press, zdravaprsa.cz a náš Facebook „Avon Pochod“. V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na Dianu Kargerovou, tel. 725 663 601, diana.kargerova@publicis.cz.

Organizační tým Avon Pochodu

PRVNÍ PŘEROVSKÝ AVON POCHOD ROZDÁVAL NADĚJI

avon proti rakovine 2013 CZ PREROV vyska
11. května 2013 se uskutečnil první přerovský Avon Pochod proti rakovině prsu, akce plná solidarity a naděje. I přes nepřízeň počasí se přerovský Pochod vydařil a téměř 400 účastníků tak podpořilo boj se zákeřnou nemocí.

Celá akce pod vedením moderátorky rádia RUBI Pavlíny Matulové začala v parku Michalov již v 11 hodin vystoupením mažoretek ze střediska Atlas Přerov. Po představení se jeviště zhostila fenomenální skupina Jumping Drums, která všechny dostala do správné energické nálady. Vrcholem dopoledního programu bylo vystoupení Leony Machálkové, jejíž šarm a zpěv rozzářil podium a obveselil celé publikum.

Samotný Avon Pochod odstartoval Bc. Michal Zácha, náměstek primátora města Přerov. Po přestřihnutí AVON pásky se vydaly stovky pochodujících na trasu dlouhou 2 km. Aby cesta rychleji ubíhala a měla správnou energickou atmosféru, šli celý Pochod také členové skupiny Jumping Drums a bubnovali na africké bubny. Přerovského Avon Pochodu se zúčastnily rovněž zástupkyně sdružení pacientek s rakovinou prsu Mamma HELP, které je provozovatelem bezplatné Avon linky proti rakovině prsu, jejíž fungování sponzoruje právě Avon.

prerov_V

Po dvoukilometrovém Pochodu byl připraven i bohatý odpolední program, dámy se mohly nechat nalíčit a dozvědět se více o kosmetice Avon a nových trendech v líčení ve speciálních kosmetických stanech. Avšak nejdojemnějším momentem celého odpoledne bylo jednoznačně vypouštění balónků doprovázené proslovem manažerky PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Aleny Pytlíčkové a novou hymnou Avon Pochodu – Budu tu stát, kterou nazpívala Monika Absolonová a David Deyl. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.

Lucie Procházková, zónová manažerka a organizátorka Avon Pochodu Přerov shrnuje celou akci slovy: „Můj pocit jako organizátora je skvělý a věřím, že se nám povede zorganizovat více takových akcí, na podporu všech co potřebují pomoct.“

Akce sloužila i jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí. Velký dík patří všem 400 účastníkům, kteří i navzdory nepříznivému počasí akci podpořili. Děkujeme také Městu Přerov za podporu a zapůjčení parku a technické podpory.

Přerovský Avon Pochod – Růžová 100% naděje

avon proti rakovine 2013 CZ PREROV vyska

Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. A 100% naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, jenž je vstupenkou na letošní Avon Pochod, který se letos poprvé koná také v Přerově.

11. května 2013 se uskuteční první ročník přerovského Avon Pochodu. Pochod proti rakovině prsu startuje ve 13 hodin z parku Michalov. Všichni účastníci se mohou těšit na vystoupení zpěvačky Leony Machálkové, bubeníků Jumping drums a hudební skupiny Gitanas. Akce slouží jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí.

Pro všechny, kteří se rozhodnou podpořit boj proti rakovině prsu, je na Avon Pochodu připraven také bohatý doprovodný program – kosmetické poradenství, focení, tombola a další překvapení. Na své si jistě přijdou i děti, pro které bude připraven skákací hrad, pohádka či malování na obličej.

Na přerovském Avon Pochodu proti rakovině prsu nemůže chybět tradiční vypouštění balónků, což je nejemotivnější část celého Pochodu. Balónky budou vypuštěny za doprovodu nové hymny Avon Pochodu – Budu tu stát, kterou nazpívala Monika Absolonová s Davidem Deylem. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.

prerov_V

„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, na www.zdravaprsa.cz, v Avon centru Přerov (Čechova 18), Restauraci Michalov (Máchova 1, Přerov), Centru Jungle (Trávník 29, Přerov), Kadeřnictví (Wilsonova 17, Přerov) a Avon centru Kroměříž (Vejvanovského 1592).

Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milionů korun. Děkujeme!

Mary Poppins slavila s Mamma HELP

avon proti rakovine 2013 CZ vyska

Když se spojí Monika Absolonová s pacientskou organizací Mamma HELP, je jasné, že půjde o něco velkého. Vše má jednoho společného jmenovatele. Boj proti rakovině prsu. Ambasadorka Avon Pochodu proti rakovině prsu Monika Absolonová pozvala laické terapeutky Avon linky proti rakovině prsu, jejíž provoz zajišťuje právě Mamma HELP, do Divadla Hybernia, kde v současné době exceluje v hlavní roli muzikálu Mary Poppins. Po představení jim poděkovala za jejich obětavou práci a předala narozeninový dort, jelikož právě 9. výročí založení v těchto dnech Avon linka proti rakovině prsu slaví. Děvet let, kdy linka obětavě pomáhá a dodává NADĚJI a odhodlání. Jak by řekla Mary Poppins: „Stačí chtít a rázem vše je možné“.

Monika Absolonová, která již dlouhá léta podporuje charitativní aktivity společnosti Avon Cosmetics, se rovněž zúčastní třináctého ročníku Avon pochodu proti rakovině prsu, který projde pražskými ulicemi druhou červnovou sobotu. V cíli pochodu rovněž vystoupí a společně s Davidem Deylem zazpívají novou hymnu růžového Pochodu – Budu tu stát. “Jsem moc ráda, že dámy z Mamma HELP linky pozvání na Mary Poppins přijaly, protože jejich práce je opravdu důležitá a má veliký smysl. Stejně jako Mary pomáhají a dávají naději,“ vylíčila Monika Absolonová své dojmy po setkání s pacientskou organizací.

„Avon linka proti rakovině prsu (800 180 880) je financována z konta Avon proti rakovině prsu, na nějž generujeme výtěžek z prodeje produktů s růžovou stužkou, které prodávají Avon Ladies či Gentlemani bez nároku na honorář,“ prozradila manažerka PR a reklamy Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Největším projektem, který pomáhá v boji s touto zákeřnou nemocí, je bezpochyby Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož 13. ročník se koná 8. června. Dosud společnost Avon Cosmetics věnovala na boj proti rakovině prsu téměř přes 76 milionů korun.“

Světový fenomén Mary Poppins v pražském Divadle Hybernia má před sebou posledních pár představení a naposledy tak okouzlí nejen malé diváky už 25. 5. 2013. Jeden z nejvýpravnějších muzikálů všech dob ohromil diváky nejen skvělými pěveckými výkony, ale i náročnými tanečními a stepařskými choreografiemi, kulisami i nápaditými barevnými kostýmy. Hlavní hrdinkou příběhu je mimořádná chůva Mary Poppins, která se zjeví na přání malých dětí Banksových a prozáří jejich dětský svět hravostí, svobodou a fantazií. „Stačí chtít a rázem vše je možné.“, tímto heslem se řídí nejen Mary Poppins, ale i její představitelka Monika Absolonová, která dlouhodobě podporuje ženy v boji s rakovinou prsu. Společnost Musical Production se rozhodla na obrovský divácký úspěch Mary Poppins navázat dalším zahraničním licenčním titulem a připravuje na 16. 10. 2013 premiéru hudební komedie Zorro s hudbou světoznámých The Gipsy Kings.

Avon linka proti rakovině prsu zahájila svůj provoz v roce 2004 a do letošního roku vyřídila 70 000 telefonátů. Nejčastěji volají ženy ve věku 30-44 let a své dotazy mohou konzultovat nejen s laickými terapeutkami (speciálně vyškolené ženy, které si samy prošly tímto závažným onemocněním), ale i s onkologem či psychologem. Na Avon linku proti rakovině prsu volá denně přibližně 30 lidí. Patronkou linky je herečka Veronika Freimanová.
Ambasadorky2013 samostatne_nepro media

AVON POCHOD 2013 – Růžová 100% naděje

avon proti rakovine 2013 CZ vyska

Už po třinácté se vydají tisíce lidí do hlavního města a budou pochodovat za zdravá prsa. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. A 100 % naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, které je vstupenkou na letošní Avon Pochod.

„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství
v boji s touto zákeřnou nemocí.“

Aby ženy, kterých se nemoc bezprostředně týká, věděly, že v tom nejsou samy, přicházejí jim dodat odvahu
a naději ambasadorky Avon Pochodu 2013 – Simona Stašová, Monika Absolonová, Gábina Partyšová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Taťána Kovaříková a nově také Kateřina Brožová, Olga Šípková, Tonya Graves, Halina Pawlowská a Iva Pazderková. Právě ony si 8. června ve 12 hodin obléknou Tričko z dílny návrhářky Taťány Kovaříkové a postaví se do čela průvodu, který se v pravé poledne vydá ze Staroměstského náměstí směrem ke Žlutým lázním, kde celá akce vyvrcholí. Na startu se o dobrou náladu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Na After party zve od 19 hodiny návštěvníky Avon Pochodu pražské Hard Rock Café.

Hlavním mediálním partnerem Avon Pochodu proti rakovině prsu je Prima Family. „Jsme velice rádi, že Prima Family může podporovat Pochod proti rakovině prsu i tento rok. Jako u všech podobných onemocnění je prevence jednou z nejdůležitějších věcí. Čím více se bude o této nemoci mluvit, tím lépe,“ říká vedoucí PR oddělení Václav Mazánek.

Při vypouštění balonků, což je nejemotivnější část celého Pochodu, zazpívají společně s dětským sborem David Deyl a Monika Absolonová novou hymnu Avon Pochodu – Budu tu stát. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují. Mediálním partnerem videoklipu k písni, kterou složil David Deyl a otextoval Xindl X, je TV Óčko. Autor písně David Deyl říká: „Když jsem připravoval novou skladbu Budu tu stát, chtěl v ní silně vyjádřit, že onemocnění se netýká pouze jednotlivce, ale celé rodiny, která se stává podporou a součástí k cestě uzdravení…“ . Stáhnout si ji a přispět tím na konto Avon proti rakovině prsu můžete na Supraphonline, iTunes a v dalších internetových obchodech
s hudbou.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz.

Záštitu nad Avon Pochodem převzala radní hlavního města Prahy Aleksandra Udženija.

Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milonů korun. Děkujeme!
Ambasadorky2013 samostatne_nepro media