Partneři

Ani v roce 2015 bychom se neobešli bez štědré podpory našich partnerů:

Všem partnerům děkujeme, že nám pomáhají v boji proti rakovině prsu.

Přečtěte si rozhovory se zástupci partnerů AVON Pochodu:

Sportisimo/Reebok – Odpovídají paní Kristýna Palečková, Brand Activation & Trade Marketing Manager Reebok CZ, SK, HU, a paní Martina Kudláčková, ředitelka nákupu a marketingu společnosti Sportisimo.

Jakou formou se představíte AVON zákazníkům?
Již od 7.4. do 30.4. budou mít zákazníci exkluzivní možnost zakoupit si AVON trička v široké síti prodejen Sportisimo. Ke každému zakoupenému tričku zároveň poskytneme poukázku 150Kč na další nákup zn. Reebok v hodnotě nad 1 150 Kč. Zákazníci tak budou moci trička skvěle kombinovat s produkty Reebok a využít je pro jiné sportovní aktivity.

Proč zrovna AVON Pochod?
Jsme rádi a je nám velkou ctí, že můžeme podpořit projekt AVON Pochod, který nejen že aktivně pomáhá bojovat proti zákeřné nemoci, ale zároveň upozorňuje na rizika spojená s nedbalou prevencí. Dlouhodobě se snažíme zákazníkům komunikovat benefity aktivního životního stylu, do kterého patří právě i zdravé návyky a pohybové aktivity.

C&A – odpovídá Veronika Kovaříková

Proč po loňské premiéře pokračují ve spolupráci a jak doporučují nosit letošní Tričko? Odpovídá Veronika Kovaříková, C&A
V C&A věříme, že každý má právo vypadat a cítit se skvěle. Každý z nás je jedinečný a pohodlná móda z kvalitních materiálů nám dodává pocit seběvědomí a přiměje nás zářit ať děláme cokoliv. V C&A nabízíme módu pro celou rodinu a k tričku doporučujeme doladit outfit tím, v čem vám bude příjemně – ať již kalhoty, sukně…Jsme rádi, že se nám v loňském roce podařilo napomoci rozšířit povědomí o rakovině prsu a tolik důležité prevenci. S charitativním tričkem se v prodejnách C&A mohlo seznámit vysoké množství lidí a rádi tuto možnost nabízíme i pro tento rok.

HP – odpovídá Jana Kučerová

Jakou formou se společnost HP představí Avon zákazníkům?
Společnost HP připravila pro příležitost AVON Pochodu speciální nabídku ve formě stylového a užitečného notebooku. Každý HP Stream 13 ve speciální růžové sérii, zakoupený na HP marketu, přispívá na boj proti rakovině částkou 120 Kč. Tento notebook má lehkou a tenkou konstrukci, při práci je velmi tichý a každý zákazník s ním získává obrovské datové úložiště na cloudu (1 TB dat) vhodné pro ukládání fotografií, videí, filmů a dalšího důležitého obsahu. Roční licence na Microsoft Office 365 v sobě obsahuje běžné pomocníky, jako je MS Excel, Word, PowerPoint a další, ale i volání přes Skype zdarma.
Limitovanou edici speciálně věnovanou AVON Pochodu jsme obohatili o dva dárky – stylový obal a externí reproduktor HP S4000. 

Proč zrovna AVON Pochod?
Pro spolupráci si partnery pečlivě vybíráme. Vážíme si toho, jakým zodpovědným způsobem AVON k tomuto projektu přistupuje. Jsme velmi potěšeni, že můžeme být součástí příjemné akce plné pozitivní energie a pomoct těm, kteří si ji zaslouží.

NUTREND – odpovídá majitelka společnosti NUTREND, Martina Zedníková

Přijdete letos na Avon Pochod?

Samozřejmě, chodím společně s maminkou a s dětmi už několik let. Je to krásná akce plná naděje, optimismu a lásky. Jsem moc ráda, že je společnost NUTREND součástí tak velkého projektu, který za dobu svého působení pomohl již tisícovkám žen a že jsme i my díky výtěžku z produktů s růžovou stužkou, které vyrábíme, přispěli k té úžasné částce 100 milionů korun, kterou AVON věnoval na boj proti zákeřné rakovině. To je neuvěřitelné, úžasné a chvályhodné!

 

Společnost NUTREND je i letos partnerem AVON Pochodu. Proč jste se rozhodla podpořit právě tuto aktivitu?
Naše společnost pomáhá více charitativním organizacím a děláme to rádi a z přesvědčení. Péče o zdraví je mimořádně důležitá a úzce souvisí i s produkty, které vyrábíme. I díky nim můžete lépe pečovat o své tělo, kondici a být v lepší fyzické a psychické pohodě. Život je o radosti, energii, pohybu – a v rámci AVON Pochodu pochodují desetitisíce lidí za zdravá prsa a život bez rakoviny. U této události společnost NUTREND nemůže chybět!